Close

Zdjęcia 10x15

Format zdjęć 10×15 jest małym, poręcznym rozmiarem, co sprawia, że jest łatwo go przechować i przenosić. Jest też tani w porównaniu z większymi formatami, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób, które chcą wywołać dużą kolekcję zdjęć niskiej cenie. Format 10×15 nadaje się także do różnych celów dekoracyjnych oraz idealnie pasuje do większości albumów fotograficznych.

Zalety formatu 10x15

Na jakim papierze wywołasz zdjęcia 10x10?

W naszym zakładzie fotograficznym  zdjęcia o rozmiarze 10×10 zostaną utrwalone na papierze marki Fuji Crystal Archive lub Digital Paper Professional, które zapewnią najlepszą jakość reprodukcji kolorów oraz wysoką trwałość.

Kadrowanie zdjęć 10x10

Dla zdjęć wykonanych z aparatów cyfrowych o proporcjach 3:2 lub 4:3, są dostępne dwa rodzaje kadrowania: FIT lub FILL. Opcja FIT umieści cały obraz na papierze, ale po bokach pojawią się białe paski. Opcja FILL dopasuje obraz do tradycyjnego formatu, ale lekko go wykadruje, co oznacza, że dłuższe boki zostaną obcięte. Oczywiście kopista dołoży wszelkich starań, aby nie usunąć ważnych elementów ze zdjęcia.