Close

Eurofoto — wywoływanie zdjęć w każdym formacie.

Oferujemy zdjęcia w każdym standardowym formacie oraz powiększenia i fotografie w rozmiarach XXL. Każde zdjęcie wywołujemy z niebywałą dbałością. Dzięki czemu otrzymany efekt w formie papierowych odbitek zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jaki format zdjęcia wybrać?

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego formatu wywoływanego zdjęcia zależy od tego, gdzie chcesz je umieścić oraz jaki efektu chcesz uzyskać. Jeśli chcesz zamieścić zdjęcie w albumie lub ramce, wybierz mniejszy rozmiar fotografii. Jeśli chcesz wyeksponować zdjęcie na ścianie, wybierz większe formaty zdjęć.

Przykładowo:

Na jakim papierze wywołać wybrane formaty zdjęć?

U nas wywołasz zdjęcia na najlepszym papierze dostępnym na rynku. Do wyboru mamy trzy rodzaje papieru: matowy, błyszczący i jedwabisty, który ze względu na wysoką jakość jest chętnie wykorzystywany przez profesjonalistów. Do wywoływania zdjęć używamy papieru marki Fuji Crystal Archive, Kodak Premier Endura oraz Digital Paper Professional, gwarantują one doskonałe odwzorowanie kolorów, dobre nasycenie i wysoką trwałość. Wszystkie zdjęcia, które wywołujemy w naszym fotolabie, podlegają również profesjonalnej korekcie graficznej, dzięki czemu otrzymujesz poprawnie skadrowane i naturalnie odwzorowane kolorystycznie zdjęcia.

 

Przy składaniu zamówienia na wybrane formaty zdjęć warto zapamiętać, że papier matowy i błyszczący to dwa najpopularniejsze rodzaje papieru fotograficznego, które różnią się od siebie powierzchnią. Oto kilka zalet wywoływania zdjęć na papierze matowym i błyszczącym:

Papier matowy:

Papier błyszczący:

Ogólnie rzecz biorąc, wybór pomiędzy papierem matowym a błyszczącym zależy od tego, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli lubisz naturalne, spokojne kolory, papier matowy będzie dobrym wyborem. Jeśli natomiast lubisz bardziej nasycone i żywe barwy, powinieneś wybrać papier błyszczący.

Popularne formaty zdjęć