Close

Zdjęcia 20x30

Format 20×30 cm to idealny rozmiar na wyeksponowanie swoich najbardziej udanych zdjęć. Duża powierzchnia zdjęcia, pozwala na doskonałe odwzorowanie kolorów, kontrastu i szczegółów fotografii. Dlaczego warto wybrać zdjęcia 20×30 cm?

Oto kilka argumentów.

Zalety formatu 20x30

Na jakim papierze wywołasz zdjęcia 20x30?

W naszym fotolabie, dbamy o to, aby stosować tylko najlepsze materiały, które zapewniają klientom najwyższą jakość wydruku. Zdjęcia w formacie 20×30 to doskonały przykład tego podejścia. Wykorzystujemy w naszej pracy papier firmy Fuji Crystal Archive lub Digital Paper Professional, które wyróżniają się nie tylko doskonałą reprodukcją kolorów, ale także wysoką trwałością, która pozwoli zdjęciom w sposób nienaruszony przetrwać próbę czasu. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że Twoje fotografie zachowają swoją oryginalną jakość przez długi czas, a Ty będziesz mógł się nimi delektować za każdym razem, gdy zechcesz po nie sięgnąć.

Kadrowanie zdjęć 15x21

Proponujemy poniższe sposoby dostosowywania zdjęć zrobionych aparatami  o proporcjach obrazu  3:2 lub 4:3. Jeśli zdecydujesz się na opcję FIT, cały obrazek zmieści się na papierze, ale po bokach będą białe paski. Natomiast opcja FILL sprawi, że obrazek będzie pasował do tradycyjnego formatu, ale program może go nieco przyciąć, co może spowodować utratę niektórych części zdjęcia. Jednak nie musisz się o nic martwić, nasi kopiści zadadzą sobie trud, aby na zdjęciu nie zabrakło żadnych ważnych elementów. Przecież chcemy, aby Twoje zdjęcia były idealne i spełniały Twoje wymagania!